103
127 %
1 095 Kč
35 000 Kč
barevná litografie 58/100
v 37 ✕ š 53,5 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
kombinovaná technika, akvarel, tužka
v 22 ✕ š 19 cm
Signatura: LN F. Hodonský
kresba tuší, akvarel
v 10,5 ✕ š 42 cm
Signatura: LD F. Hodonský
kresba tuší, akvarel, koláž, barevná litografie
v 21 ✕ š 10,5 cm
Signatura: LN Hodonský 98, na rubu F. Hodonský
barevná litografie 62/100
v 27 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
barevná litografie 84/100
v 27 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
kombinovaná technika, tuš, akvarel, pastel
v 20,5 ✕ š 8 cm
Signatura: D Hodonský
kresba tužkou, akvarel
v 21 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Hodonský 2006
barevná litografie, autorský tisk
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Hodonský
v 21,5 ✕ š 10 cm
Signatura: na rubu F. Hodonský
barevná litografie 63/100
v 27 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
barevná litografie 40/100
v 37 ✕ š 53,5 cm
Signatura: PD Hodonský 2010