1902–1976
110
133 %
115 000 Kč
270 000 Kč
olej, plátno
70,5 x 96 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
80,5 x 115 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský 44
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, sololit
62 x 87,5 cm
Signatura: sign. LD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
71,5 x 100,5 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský 43, na rubu Boh. Dvorský / 1943
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |