1902–1976
110
133 %
115 000 Kč
270 000 Kč
1948 - 49
olej, plátno
69 x 49 cm
Signatura: sign. PD B. Dvorský
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
90 x 116,5 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
49 x 69 cm
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
2. pol. 60. le
olej, plátno
80 x 60 cm
Signatura: sign. LD Boh. Dvorský