1902–1976
110
133 %
115 000 Kč
270 000 Kč
kol. r. 1960
olej, plátno
114 x 160 cm
Signatura: sign. LD B. Dvorský
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
73 x 100 cm
Signatura: sign. LD Boh. Dvorský 1933
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
34 x 68 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
olej, plátno
90 x 135 cm
Signatura: sign. PD B. Dvorský