1902–1976
110
133 %
115 000 Kč
270 000 Kč
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
83 x 125 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský 53.
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
80,5 x 117 cm
Signatura: sign. LD Boh. Dvorský. 1931.
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
olej, malířská lepenka
32 x 48 cm
Signatura: sign. PD Bohdan Dvorský 41
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |