1902–1976
110
133 %
115 000 Kč
270 000 Kč
olej, plátno
54 x 65 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
olej, plátno
46 x 95 cm
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
1945 - 48
olej, plátno
15 x 49,5 cm
Vyvolávací cena: | 16 500 Kč |