1902–1976
110
133 %
115 000 Kč
270 000 Kč
olej, plátno
81 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský 39
Vyvolávací cena: | 73 000 Kč |
olej, plátno
73 x 116,5 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |