1902–1976
110
133 %
115 000 Kč
270 000 Kč
olej, plátno
44 x 52 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
54 x 73 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský 31
olej, plátno
51 x 56,5 cm
Signatura: sign. LD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |