1902–1976
110
133 %
115 000 Kč
270 000 Kč
olej, plátno
73 x 135 cm
Signatura: sign. LD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kolem r. 1935
olej, plátno
73 x 100 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |