1902–1976
110
133 %
115 000 Kč
270 000 Kč
olej, lepenka
v 92 ✕ š 70 cm
Signatura: LD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
v 116,5 ✕ š 90 cm
Signatura: LD Boh. Dvorský, na rubu Boh. Dvorský / jaro 1957
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
v 81,5 ✕ š 117,5 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský 43
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |