1902–1976
110
133 %
115 000 Kč
270 000 Kč
olej, plátno
100 x 70 cm
Signatura: sign. LD B. Dvorský
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
olej, sololit
34,5 x 90 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, lepenka
21 x 29 cm
Signatura: sign. PD B. Dvorský
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |