1835–1913
tužka, akvarel, karton
7,5 x 12 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
akvarel, karton
9 x 6,5 cm (výřez)
Signatura: sign. na rubu 2 x pozůstalostním razítkem
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, překližka
10,5 x 20 cm
Signatura: sign. na rubu autorským razítkem
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, dřevěná deska
13 x 15 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
42 x 66 cm
Signatura: sign. LD Antonín Waldhauser Praha
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
68 x 98 cm
Signatura: značeno na rubu Ant. Waldhauser
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, dřevo
10,5 x 16 cm
Signatura: sign. PD monogram AW
1897
olej, lepenka
10 x 10 cm
Signatura: sign. PD W
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
olej, lepenka
15 x 10,2 cm
Signatura: sign. na rubu Antonín Waldhauser
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, lepenka
10,4 x 15 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, dřevěná deska
9 x 11,5 cm
Signatura: sign. LD W
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1873
olej, dřevěná deska
10,7 x 15 cm
Signatura: sign. na rubu monogram AW 1873
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |