1835–1913
olej, překližka
10,5 x 20 cm
Signatura: sign. na rubu autorským razítkem
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
akvarel, karton
9 x 6,5 cm (výřez)
Signatura: sign. na rubu 2 x pozůstalostním razítkem
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, dřevěná deska
13 x 15 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |