1835–1913
olej, dřevěná deska
19,5 x 30 cm
Signatura: PD monogram AW, na rubu razítko pozůstalosti autora
kresba tužkou, akvarel
12,5 x 21,5 cm
10 x 7 cm
Signatura: PD A. W.
1859
olejová tempera, karton
17 x 12 cm
Signatura: LD A. Waldhauser
olej, dřevěná deska
12,5 x 15 cm
akvarel, kvaš
11,5 x 9 cm
Signatura: LU monogram
olej, dřevěná deska
13 x 15 cm