1835–1913
olej, karton
10 x 17 cm
Signatura: sign. LD W
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
olej, dřevěná deska
7 x 12,5 cm
Signatura: sign. PD AW
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, dřevěná deska
15 x 26 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, karton
12 x 10 cm
Signatura: sign. LU monogramem AW
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, dřevěná deska
10 x 15 cm
Signatura: nesignováno
olej, dřevěná deska
9 x 14 cm
Signatura: sign. PD monogramem AW