1835–1913
olej, dřevěná deska
19,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD monogram AW, na rubu razítko pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, tužka, karton
26 x 36 cm (výřez)
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
14,3 x 22 cm