1835–1913
olej, lepenka
10,4 x 15 cm
Signatura: sign. PD monogram AW
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
15 x 10,2 cm
Signatura: sign. na rubu Antonín Waldhauser
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1897
olej, lepenka
10 x 10 cm
Signatura: sign. PD W
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
olej, dřevěná deska
9 x 11,5 cm
Signatura: sign. LD W
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1873
olej, dřevěná deska
10,7 x 15 cm
Signatura: sign. na rubu monogram AW 1873
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |