1835–1913
olej, karton
10 x 17 cm
Signatura: sign. LD W
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
olej, dřevěná deska
7 x 12,5 cm
Signatura: sign. PD AW
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, dřevěná deska
15 x 26 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, karton
12 x 10 cm
Signatura: sign. LU monogramem AW
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, dřevěná deska
10 x 15 cm
Signatura: nesignováno
olej, dřevěná deska
9 x 14 cm
Signatura: sign. PD monogramem AW
kol. r. 1880
5 x 9,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
1890 - 1900
13 x 19,5 cm
Signatura: sign. nenalezena
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kol. r. 1900
akvarel, lepenka
8,5 x 11,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 12 500 Kč |
olej, překližka
14,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. LD monogram WA
2.pol.19.stol.
olej, dřevěná deska
10,6 x 18,2 cm
Signatura: sign. na rubu Ant. Waldhauser Praha čís. 957
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
olej, plátno
28 x 35,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |