1872–1941
80
216 %
170 000 Kč
22 000 Kč
2 150 000 Kč
olejová tempera, lepenka
v 49 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
44 x 60 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, tempera, lepenka
48,5 x 68,5 cm
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kolem 1935
olej, tempera, lepenka
45 x 60 cm
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček 1940
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olejová tempera, karton
34 x 45 cm