1872–1941
80
216 %
170 000 Kč
22 000 Kč
2 150 000 Kč
30. léta 20. stol.
olej, karton
v 49 ✕ š 69 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olejová tempera, lepenka
v 49 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |