1872–1941
80
216 %
170 000 Kč
22 000 Kč
2 150 000 Kč
olejová tempera, karton
34 x 45 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
70,5 x 100 cm
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |