1872–1941
80
216 %
170 000 Kč
22 000 Kč
2 150 000 Kč
olej, tempera, lepenka
48,5 x 68,5 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kolem 1935
olej, tempera, lepenka
45 x 60 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |