1872–1941
80
216 %
170 000 Kč
22 000 Kč
2 150 000 Kč
olej, plátno
118 x 132 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
kol. r. 1915
olej, karton
44 x 60 cm
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
olej, karton
50 x 65 cm
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olejová tempera, lepenka
50 x 66 cm
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1. pol. 20. le
olej, karton
34 x 45 cm
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, karton
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD A. Hudeček
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
25 x 32 cm
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kol. r. 1930
44 x 60 cm
Signatura: Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |