1872–1941
80
216 %
170 000 Kč
22 000 Kč
2 150 000 Kč
30. léta 20. stol.
olej, karton
v 49 ✕ š 69 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
70,5 x 100 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, karton
52,5 x 68 cm
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
100 x 120 cm
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
olej, plátno
101 x 116 cm
Signatura: sign. PD Ant Hudeček
Vyvolávací cena: | 135 000 Kč |
kolem r. 1935
olej na plátně
106,5 x 155 cm
Signatura: signováno vpravo dole Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
kolem r. 1903
olej na plátně
100 x 120 cm
Signatura: signováno vpravo dole perem Hudeček
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olejová tempera, karton
44 x 59 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 50 cm
Signatura: sign. PD A. Hudeček
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
26 x 33 cm
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
118 x 132 cm
Vyvolávací cena: | 275 000 Kč |
kolem r. 1930
44 x 60 cm