1872–1941
80
216 %
170 000 Kč
22 000 Kč
2 150 000 Kč
30. léta
olej, karton
43 x 60 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
kol. r. 1930
olej, plátno
80 x 110 cm
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
44 x 60 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček 1935
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kol.r.1915
olejová tempera, karton
37,5 x 50 cm
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |