1872–1941
80
216 %
170 000 Kč
22 000 Kč
2 150 000 Kč
olejová tempera, karton
44 x 58 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
tempera, lepenka
45 x 61 cm
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
110,5 x 136 cm
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
22,5 x 37 cm
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |