1872–1941
80
216 %
170 000 Kč
22 000 Kč
2 150 000 Kč
olej, plátno
100 x 120 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
olej, plátno
101 x 116 cm
Signatura: sign. PD Ant Hudeček
Vyvolávací cena: | 135 000 Kč |
kolem r. 1903
olej na plátně
100 x 120 cm
Signatura: signováno vpravo dole perem Hudeček
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kolem r. 1935
olej na plátně
106,5 x 155 cm
Signatura: signováno vpravo dole Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |