1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
36,5 x 21 cm
Signatura: LN Bělocvětov 63
24,5 x 20 cm
Signatura: LN Bělocvětov -74
29 x 19,5 cm
Signatura: LD Bělocvětov
27 x 13 cm
Signatura: Bělocvětov - 74
akvarel
25 x 19 cm
Signatura: LD Bělocvětov
29,5 x 21 cm
Signatura: LN Bělocvětov
kresba tuší, karton
35,5 x 90,5 cm
Signatura: UN Bělocvětov 75
olej, karton
45 x 66 cm
Signatura: LN Bělocvětov 72
email, karton, překližka
23 x 33 cm
Signatura: LN Bělocvětov 72
30 x 48 cm
Signatura: UN Bělocvětov
kombinovaná technika, akryl, karton
79,5 x 52,5 cm
Signatura: LD Bělocvětov 63
olej, akryl, karton
90,5 x 74 cm
Signatura: PD Bělocvětov 65