1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
1952
45 x 60,5 cm
Signatura: PD Bělocvětov 52
olej, lepenka
62,5 x 45 cm
Signatura: LN Bělocvětov 84
olej, email, carton, sololit
88 x 62,5 cm
Signatura: PD Bělocvětov 67
olej, přeližka
30 x 20,5 cm
Signatura: na rubu A. Bělocvětov
akryl, olej, karton
100 x 70 cm
Signatura: LD Bělocvětov 67
tužka, rudka, pastel
39,5 x 29 cm (výřez)
Signatura: PD Bělocvětov 56.
olej, sololit
63 x 45 cm
Signatura: PD 74 Bělocvětov
olej, plátno, lepenka
50 x 68 cm
Signatura: PN pseudonymem Milenco 44
60 x 43 cm
Signatura: LN Bělocvětov 64
olej, lepenka
42 x 30,5 cm
Signatura: LD Bělocvětov 46, na rubu Bělocvětov 1946
1964-1965
email, sololit, oboustranný obraz
120 x 85 cm
Signatura: PD Bělocvětov
kresba tuší, karton
35,5 x 90,5 cm
Signatura: UN Bělocvětov 75