1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
v 31 ✕ š 44 cm
Signatura: LN Bělocvětov, PN 62
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PN 68 Bělocvětov
v 40,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: UD 62 Bělocvětov
akvarel, tužka, papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD 65 Bělocvětov
olej, laky, sololit
v 71 ✕ š 110 cm
Signatura: LD Bělocvětov 70, na rubu A. Bělocvětov 70-71
kresba tužkou, karton
v 32,5 ✕ š 15 cm
Signatura: LD Bělocvětov 65
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: LD Bělocvětov