1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
olej, překližka
35 x 62,5 cm
Signatura: LN Bělocvětov 73
14,5 x 16,5 cm
Signatura: PN Bělovětov 67
akvarel, kvaš
53 x 38 cm
Signatura: LN Bělocvětov
akvarel, kvaš
53 x 38 cm
Signatura: LN Bělocvětov
26,5 x 14 cm
Signatura: LD Bělocvětov