1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
malba tuší
68 x 52 cm
Signatura: LN Bělocvětov 77
objekt, asambláž, olej, tuš, překližka
v. 61 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 66