1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
v 40,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: UD 62 Bělocvětov
akvarel, tužka, papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD 65 Bělocvětov
olej, laky, sololit
v 71 ✕ š 110 cm
Signatura: LD Bělocvětov 70, na rubu A. Bělocvětov 70-71
kresba tužkou, karton
v 32,5 ✕ š 15 cm
Signatura: LD Bělocvětov 65
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: LD Bělocvětov
29,5 x 40 cm (výřez)
Signatura: LN Bělocvětov 71
1952-1953
vaječná tempera, plátno
130 x 89 cm
Signatura: LN Bělocvětov 52-53
29,5 x 40 cm (výřez)
Signatura: LN Bělocvětov 71
35,5 x 25,5 cm
Signatura: LD Bělocvětov
kresba tuší, karton
22 x 43,5 cm
Signatura: PD Bělocvětov
olej, překližka
35 x 62,5 cm
Signatura: LN Bělocvětov 73
14,5 x 16,5 cm
Signatura: PN Bělovětov 67