1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
akvarel, kvaš
53 x 38 cm
Signatura: LN Bělocvětov
akvarel, kvaš
53 x 38 cm
Signatura: LN Bělocvětov
26,5 x 14 cm
Signatura: LD Bělocvětov
15 x 31 cm
Signatura: PN Bělocvětov 72
kresba perem
29 x 19,5 cm
Signatura: UD Bělocvětov 63
kresba perem, inkoust, karton
22 x 15 cm
Signatura: PD Bělocvětov 64
kresba uhlem, tužka, karton
44 x 65 cm (výřez)
Signatura: PD Bělocvětov 85
21 x 14,5 cm
Signatura: UN Bělocvětov 68
21 x 29,5 cm
Signatura: LD Bělocvětov
30 x 22 cm
Signatura: PN Bělocvětov
kolem 1963
kombinovaná technika, olej, laky, carton
43 x 61 cm
Signatura: PN Bělocvětov
tempera
40 x 54,5 cm
Signatura: LD Bělocvětov 80