1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
olej, lepenka
53,5 x 65 cm
Signatura: PN Bělocvětov 62
malba tuší
68 x 52 cm
Signatura: LN Bělocvětov 77
objekt, asambláž, olej, tuš, překližka
v. 61 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 66
58 x 45 cm
Signatura: PD Bělocvětov 65
kombinovaná technika na lepence
62 x 45 cm
Signatura: PN Bělocvětov 76
suchá jehla, autorský výtisk
26 x 14 cm
Signatura: Bělocvětov
akryl, sololit
24,5 x 18 cm
Signatura: Bělocvětov 96
akryl, sololit
33,5 x 54 cm
Signatura: PD Bělocvětov 85
25,4 x 21 cm
Signatura: Bělocvětov 76