olej, plátno
32 x 48 cm
Signature: sign. PD Panuška
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, karton
49 x 66 cm
Signature: sign. LD Panuška
Starting price: | CZK 14 000 |
olej, plátno
65 x 92 cm
Signature: sign. VD V. Radimský
Starting price: | CZK 150 000 |
kol. 1905
mosaz , sklo
v. 155 cm
Signature: neznačeno, připsáno Adolf Loos (1870 - 1933)
Starting price: | CZK 50 000 |
1914
olej, plátno
31 x 23,5 cm
Signature: sign. LD Rudolf Fuchs 1914
1828
olej, dřevěná deska
23 x 29,5 cm
Signature: sign. uprostřed P. H. 1828
Starting price: | CZK 38 000 |
kol. r. 1880
olej, dřevěná deska
32 x 19 cm
Signature: sign. LD Robert Russ
Starting price: | CZK 90 000 |
bronzová plaketa
23 x 17 cm
Signature: sign. LD F. B. 1925
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, plátno, dřevěná deska (holandská mříž)
55 x 117 cm
Signature: sign. PD B. Knüpfer
olej, plátno
44 x 33 cm
Signature: sign. LN Ant. Brunner 1932
Starting price: | CZK 6 000 |
1893
komb. technika, tuš, akvarel, karton
58,5 x 46 cm
Signature: sign. PD OL 93
lavírovaná kresba, tuš, kvaš, lepenka
46,5 x 36 cm
Signature: sign. VD L. Marold
Starting price: | CZK 58 000 |
bronzová plastika
v. 40,5 cm
Signature: sign. dole Ant. Procházka
Starting price: | CZK 24 000 |
1910
48 x 37 cm
Signature: sign. PD K. Rélink 1910
17 x 16,5 cm
Signature: sign. PD v tisku PV, vzadu V. Preissig New York C
Starting price: | CZK 40 000 |
olej, plátno
65,5 x 85 cm
Signature: sign. LD Jos. Procházka
barevná akvatinta
45 x 35,5 cm
Signature: sign. PD T. F. Šimon, v tisku T.F.Š.
Starting price: | CZK 7 000 |
1893
olej, plátno
53 x 37,5 cm
Signature: sign. PD J. Ullmann 1893
Starting price: | CZK 27 000 |
olej, plátno
50 x 66 cm
Signature: sign. LD O. Bubeníček
olej, malířská lepenka
26 x 20 cm
Signature: sign. PD Jambor 1938
olej, lepenka
30 x 35,5 cm
Signature: sign. LD Jambor 1927
Starting price: | CZK 29 000 |
kol. r. 1905
olej, karton, lepenka
70,5 x 47 cm
Signature: sign. PD T. F. Šimon
Starting price: | CZK 56 000 |
olej, plátno
93 x 73,5 cm
Signature: sign. LU T. F. Šimon, na rubu T. F. Šimon 1930
Starting price: | CZK 180 000 |
olej, lepenka
60,5 x 46,5 cm
Signature: sign. LD Gustav Macoun 1920