1901
kresba tuší, akvarel
37 x 13,5 cm
Signature: sign. PD H. Schwaiger 901
Starting price: | CZK 8 000 |
olej, malířská lepenka
66 x 50 cm
Signature: sign. DU G. Sýkora
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signature: sign. PD O. Číla
olej, lepenka
51 x 66 cm
Signature: sign. PD O. Číla
Starting price: | CZK 24 000 |
olej, lepenka
71 x 53 cm
Signature: sign. PD Jos. Hodek 1943
Starting price: | CZK 14 000 |
40. léta 20. století
olej, lepenka
24 x 29 cm
Signature: sign. LD J. Konečný
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, karton
56 x 72 cm
Signature: sign. PD Lolek St. 29
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, karton
33 x 25,5 cm
Signature: sign. PD J. Obrovský 20
Starting price: | CZK 39 000 |
kresba tužkou, karton
21,5 x 29 cm
Signature: sign. PD J. Obrovský 1928
Starting price: | CZK 5 000 |
olej, plátno
82 x 101 cm
Signature: sign. LD J. Král
Starting price: | CZK 50 000 |
30. léta 20. století
olej, plátno
70 x 85 cm
Signature: sign. PD Ronek
Starting price: | CZK 8 000 |
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signature: sign. PD Ronek
Starting price: | CZK 10 000 |
1904
barevná litografie
20,5 x 32,5 cm
Signature: sign. PD F Šimon Paris 1904
Starting price: | CZK 7 000 |
dřevoryt, vlastnoruční tisk 5/20
71,5 x 48 cm
Signature: sign. M Švabinský
litografie
24,5 x 16,2 cm
Signature: sign. PD M Švabinský
Starting price: | CZK 1 800 |
kolem r. 1950
kresba uhlem, karton
54 x 73 cm
Signature: sign. LD M. Švabinský
54 x 73 cm
Signature: sign. LD Ferdinand Vácha 1933
1900
olej, dřevěná deska
67 x 34 cm
Signature: sign. LN JU 1900
Starting price: | CZK 55 000 |
1915
olej, lepenka
60 x 50 cm
Signature: sign. LD Ant. Procházka 1915
Starting price: | CZK 1 500 000 |
lithography
19 x 13 cm
Signature: MSvabinsky
lithography
18 x 26 cm
Signature: Josef Capek
etching
13 x 8 cm
Signature: no signature
drawing ink, hardboard
17 x 12 cm
Signature: K
woodcut
14,5 x 7,5 cm
Signature: F. Bilek