80. léta 20. století
olej, plátno
50,5 x 50,5 cm
Signature: sign. DU Boštík
Starting price: | CZK 320 000 |
olej, plátno
40 x 40 cm
Signature: sign. PD Slavík 88
Starting price: | CZK 32 000 |
olej, plátno
61 x 98 cm
Signature: sign. PD JS 89
Starting price: | CZK 66 000 |
olej, plátno
49 x 45,5 cm
Signature: sign. PD Jan Bauch 1975
Starting price: | CZK 80 000 |
komb. technika, akvarel, pastel, papír
21 x 20 cm
Signature: sign. PN A. Born 79
kolorovaná kresba tuší, papír
41 x 29,5 cm
Signature: sign. PD AH 65
Starting price: | CZK 11 000 |
kresba tuší, karton
44,5 x 32 cm
Signature: sign. PD AH 57 Paris
olej, plátno
75 x 97 cm
Signature: sign. VN Fremund 1958
Starting price: | CZK 30 000 |
barevný pastel, karton
26 x 18,5 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 91
Starting price: | CZK 6 500 |
komb. technika, kvaš, barevné křídy, malířská lepe
12,5 x 16,5 cm
Signature: sign. LD Janeček
Starting price: | CZK 7 000 |
kresba pastelem, papír
37 x 22 cm
Signature: sign. LD Janeček
Starting price: | CZK 16 000 |
1954
kvaš, akvarel, karton
60 x 48 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 1954
olej, sololit
29 x 45 cm
Signature: sign. DU Ota Janeček 86
olej, plátno
56 x 47 cm
Signature: sign. PD Janeček 1950
Starting price: | CZK 120 000 |
olej, plátno
60 x 70 cm
Signature: sign. LD J. Jíra 75
Starting price: | CZK 39 000 |
1986 -89
olej, plátno
80 x 100 cm
Signature: sign. PD Bergen J. Jíra 86 - 9
Starting price: | CZK 95 000 |
tempera, grafit, karton
42 x 29,5 cm
Signature: sign. PD Boris Jirků 91
Starting price: | CZK 8 000 |
kresba tužkou, karton
58 x 40 cm
Signature: sign. PD V. Komárek 96
Starting price: | CZK 8 000 |
akvarel, tuš, papír
15,5 x 24 cm
Signature: sign. PN Kamil Lhoták 81
barevná litografie 39/50
36,5 x 54 cm
Signature: sign. PD Kamil Lhoták 1967
olej, karton
8,3 x 14 cm
Signature: sign. LD Kamil Lhoták Paris 64
Starting price: | CZK 28 000 |
akvarel, tuš, papír
14 x 18 cm
65 x 44,5 cm
Signature: sign. PD Načeradský 94
olej, sololit
48 x 14 cm
Signature: sign. DU Liesler 93