olej, sololit
45,5 x 56 cm
Signature: sign. PD Liesler 88
Starting price: | CZK 38 000 |
80. léta 20. století
koláž
42 x 36,5 cm
Signature: sign. DU LN
Starting price: | CZK 25 000 |
sádra, kolážováno
40 x 30,5 cm
Signature: sign. DU E. Ovčáček 81
2. pol. 60. let 20. století
olej, sololit
23 x 28,5 cm
Signature: sign. LD Paderlík
Starting price: | CZK 9 500 |
kresba pastelem, papír
11,5 x 16,5 cm
Signature: sign. PD J.Z.
akryl, ruční papír
42 x 58,5 cm
Signature: sign. PD Sopko 78
Starting price: | CZK 28 000 |
dřevěná plastika, kolorovaná
v. 51 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 24 000 |
olej, lepenka
36 x 25 cm
Signature: sign. PD Ronovský 57
Starting price: | CZK 7 000 |
tempera, vrypy štětcem, karton
55 x 41 cm
Signature: sign. PD K. Souček 70
Starting price: | CZK 7 000 |
komb. technika, kvaš, barevné křídy, karton
55 x 48 cm
Signature: sign. LD Trnka
odlitek, olovo, částečně zlaceno
v. 53 cm
Signature: sign. O. Zoubek
v. 71 cm
Signature: sign. vzadu O. Zoubek
Starting price: | CZK 29 000 |
1961 -1972
olej, překližka
66 x 60 cm
Signature: sign. LD Valter 72
Starting price: | CZK 32 000 |
barevná litografie 131/500
32 x 42 cm
Signature: sign. PD Jos. Lada 42
kresba uhlem, karton
64 x 50 cm
Signature: sign. PD Jan Bauch 1945
Starting price: | CZK 10 000 |
olej, lepenka
30,5 x 25 cm
Signature: sign. PD Drtikol
Starting price: | CZK 23 000 |
olej, plátno
57,5 x 105,5 cm
Signature: sign. PD Fr. Hudeček 35
Starting price: | CZK 35 000 |
komb. technika, akvarel, pastel, papír
29 x 21 cm
Signature: sign. PD L. Jiřincová 41
Starting price: | CZK 5 000 |
olej, plátno
53 x 67 cm
Signature: sign. LD Old. Koníček
Starting price: | CZK 31 000 |
olej, plátno
55,5 x 76,5 cm
Signature: sign. PD Old. Koníček
akvarel, papír
22,5 x 30,5 cm
Signature: sign. P. Kotík 27
Starting price: | CZK 22 000 |
olej, lepenka
35 x 47 cm
Signature: sign. LD L. Kuba 1949
Starting price: | CZK 30 000 |
1951
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signature: sign. PD Jánuš Kubíček 51
kol. r. 1955
olej, plátno
46 x 55 cm
Signature: sign. PD Coubine
Starting price: | CZK 180 000 |