komb. technika, kvaš, karton
25 x 18,5 cm
Signature: sign. LD Jiřincová
Starting price: | CZK 35 000 |
glazovaná pálená hlína
v. 25,5 cm
Signature: sign. na rubu Kutálek
akryl, plátno
85 x 116 cm
Signature: sign. DU A. Lamr 98
Starting price: | CZK 29 000 |
olej, sololit
55 x 80 cm
Signature: sign. LD Paderlík 92
Starting price: | CZK 30 000 |
akryl, plátno
101 x 60 cm
Signature: sign. PD Sopko 94
Starting price: | CZK 38 000 |
kolorovaná suchá jehla s monotypem
16 x 12 cm
Signature: sign. Reynek
komb. technika, tempera, tuš, karton
24,5 x 30 cm
Signature: sign. PD Valter 86
Starting price: | CZK 3 000 |
akvarel, tužka, tuš, papír
15 x 20 cm
Signature: sign. PN Jiří Šalamoun 76
Starting price: | CZK 8 000 |
kresba tuší, karton
64 x 58 cm
Signature: sign. LD Adriena Šimotová 70
2000
asambláž, malba, dřevěná deska
80 x 60 cm
Signature: sign. na rubu jaroslav vožniak 2000
Starting price: | CZK 19 000 |
olovo, tónováno
77 cm
Signature: sign. Zoubek
Starting price: | CZK 33 000 |
originální kolorovaná litografie
18 x 25 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý
barevná litografie
32 x 47,5 cm
tužka, papír
25 x 18 cm
Signature: sign. Jan Zrzavý
Starting price: | CZK 7 000 |
koláž, papír
30 x 30 cm
Signature: sign. DU LN 1972
Starting price: | CZK 25 000 |
malba tuší, papír
21 x 15 cm
Signature: sign. LD VŠ 42
Starting price: | CZK 3 500 |
komb. technika, tempera, pastel, plátno
38,5 x 48 cm
Signature: sign. PN Jan Bauch 1945
kvaš, lepenka
32 x 46 cm
Signature: sign. LD M. A. B.
kresba uhlem, karton
62 x 48 cm
Signature: sign. PN K. Černý Š Paris 48
Starting price: | CZK 45 000 |
olej, překližka
22 x 33 cm
Signature: sign. PD Drtikol 1947
Starting price: | CZK 14 000 |
olej, plátno
116 x 81 cm
Signature: sign. PD Boh. Dvorský 44
Starting price: | CZK 70 000 |
40. léta 20. století
olej, malířská lepenka
43 x 56 cm
Signature: sign. LD F. Emler
olej, plátno
72,5 x 50 cm
Signature: sign. PD K. Holan 53
olej, plátno
47 x 63,5 cm
Signature: sign. LD Holý 26