60. léta 20. století
originální fotografie
29 x 39 cm
Signature: sign. na rubu Vilém Reichmann
Starting price: | CZK 10 000 |
olej, plátno
40 x 50 cm
Signature: sign. na rubu Jan Smetana
Starting price: | CZK 29 000 |
enkaustika, lepenka
50 x 34 cm
Signature: sign. nezjištěna
olej, sololit
30 x 21 cm
Signature: sign. PN F. Gross 84
Starting price: | CZK 24 000 |
originální fotografie
40 x 30,5 cm
Signature: na rubu Miloš Koreček 1983
Starting price: | CZK 9 000 |
komb. technika, olej, tempera, tuš, papír
42 x 60 cm
Signature: sign. DU E. Ovčáček 85
pastel, papír
39 x 32,5 cm
Signature: sign. DU Boštík
Starting price: | CZK 20 000 |
pastel, papír
13,5 x 12,5 cm
Signature: sign. DU Boštík
Starting price: | CZK 7 000 |
37 x 32 cm
Signature: sign. DU Boštík 192
Starting price: | CZK 14 000 |
enkaustika, plátno, sololit
23 x 19,5 cm
Signature: sign. PD V. Kiml
Starting price: | CZK 9 000 |
komb. technika, grafický list s kresbou 1/1
66 x 48 cm
Signature: sign. PD Jiří Anderle 1986
tempera, akvarel, papír
39 x 25,5 cm
Signature: sign. PD Jan Bauch 1970
1974 - 1975
kresba tužkou, pastel, karton
56 x 73,5 cm
Signature: sign. PD Z. Beran 74 - 5
Starting price: | CZK 22 000 |
kresba tuší, koláž, běloba, papír
22 x 43 cm
Signature: sign. PD AH 65 Říčky
Starting price: | CZK 23 000 |
kresba pastelem, karton
48,5 x 57 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček
olej, sololit
20 x 32,5 cm
Signature: sign. na rubu Ota Janeček 90
komb. technika, lepenka
25 x 34 cm
Signature: sign. LD Ota Janeček 1955
80. léta 20. stol.
plastika, osinkocement, drát
v. 39 cm
Signature: sign. V. Janoušková
Starting price: | CZK 8 000 |
41 x 60 cm
Signature: sign. PD J. Jíra 62
Starting price: | CZK 15 500 |
olej, plátno
70 x 98 cm
Signature: sign. PD J. Jíra 84
Starting price: | CZK 59 000 |
akryl, tužka, karton
100 x 70 cm
Signature: sign. PD Boris Jirků
grafický list 72/150
60 x 49 cm
Signature: sign. PD Oldřich Kulhánek 1995
Starting price: | CZK 6 800 |
1952
olej, lepenka
27 x 22 cm
Signature: sign. LD Lacina 52
63 x 46 cm
Signature: sign. LD Jánuš Kubíček 58
Starting price: | CZK 9 000 |