olej, lepenka
49 x 47 cm
Signature: sign. na rubu autorským razítkem Král
Starting price: | CZK 95 000 |
kol. r. 1920
akvarel, kvaš, tužka, papír
35 x 23 cm
Signature: sign. PD Král
Starting price: | CZK 6 500 |
kol. r. 1920
akvarel, kvaš, tužka, papír
33,5 x 17,5 cm
Signature: sign. PD Král
Starting price: | CZK 6 000 |
kol. r. 1920
akvarel, kvaš, tužka, papír
30 x 21 cm
Signature: sign. PD Král
Starting price: | CZK 5 500 |
kresba perem, papír
22 x 14 cm
Signature: sign. LD Alfréd Justitz 1930
Starting price: | CZK 5 000 |
olej, plátno
30 x 80 cm
Signature: sign. PD V. V. Novák 43
barevné tuše, karton
30 x 44 cm
Signature: sign. PD AP
malba kvaší, karton
44 x 30 cm
Signature: sign. PD AP
Starting price: | CZK 3 500 |
malba kvaší, karton
30 x 44 cm
Signature: sign. PD AP
Starting price: | CZK 3 000 |
malba tuší, karton
30 x 38 cm
Signature: sign. LD Corniche Marseille Piskač 1928
Starting price: | CZK 1 800 |
20. léta 20. stol.
akvarel, karton
43 x 30,5 cm
Signature: sign. PD W. N.
Starting price: | CZK 7 000 |
lavírovaná tuš, kvaš, karton
29 x 37 cm
Signature: sign. PD LP
Starting price: | CZK 3 500 |
1924
olej, plátno
130 x 95 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 120 000 |
kol. r. 1950
olej, plátno
46 x 86 cm
Signature: sign. PD Rabas
Starting price: | CZK 50 000 |
olej, plátno
35 x 66 cm
Signature: sign. PD Vlast. Rada 1928
Starting price: | CZK 28 000 |
1924
malba tuší, akvarel, karton
42 x 57 cm
Signature: sign. PD Vojt. Sedláček 4/8 24.
Starting price: | CZK 5 000 |
olejová tempera, lepenka
53 x 66 cm
Signature: sign. LD Karel Souček 42
olej, plátno
38 x 46 cm
kol. r. 1930
olej, plátno
81 x 60 cm
Signature: sign. LD Jan Slavíček
Starting price: | CZK 35 000 |
40. léta 20. stol.
olej, překližka
24 x 34,5 cm
Signature: sign. PD J. Slavíček
Starting price: | CZK 40 000 |
olej, plátno
42 x 52 cm
Signature: sign. PD Weirauch 48
Starting price: | CZK 6 000 |
1916
akvarel, tužka, papír
19,5 x 22 cm, 21 x 25 cm
Signature: sign. PD Koupající VŠ 16, PD Píseň venkova V. Špál
olej, koláž, lepenka
88 x 63 cm
Signature: sign. DU Janošek IX 1965
Starting price: | CZK 65 000 |
komb. technika, tempera, vrypy
42 x 85 cm
Signature: sign. LD Šimotová 64