olej, překližka
40 x 54,5 cm
Signature: sign. PD K. Souček 42
Starting price: | CZK 40 000 |
1914
dřevořez, 6 ks, č. 11
17,2 x 20,4 cm
Signature: nesignováno
1918
23 x 15 cm
Signature: sign. v tisku K
Starting price: | CZK 8 500 |
1914 - 18
23 x 14,5 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 8 500 |
20.léta 20. stol.
22 x 16 cm
Signature: sign. PD Josef Čapek
18 x 10,5 cm
Signature: sign. PD Josef Čapek 1920
Starting price: | CZK 16 000 |
1918
24,5 x 17,5 cm
Signature: sign. PD Josef Čapek 1918
Starting price: | CZK 14 000 |
akvarel, tužka, karton
55 x 40 cm
Signature: sign. LD Foltýn 1936 Brno
Starting price: | CZK 38 000 |
akvarel, tuš, karton
28,5 x 38,5 cm
Signature: sign. PD Foltýn Fr. 1935
Starting price: | CZK 20 000 |
komb. technika, akvarel, tuš, tužka, karton
33 x 20 cm
Signature: sign. LD Tichý 45
Starting price: | CZK 95 000 |
28,1 x 22 cm
Signature: sign. LD Tichý 45
1912
kresba uhlem, karton
20 x 28 cm
Signature: sign. PD feigl 1912
Starting price: | CZK 1 800 |
komb. technika, kvaš, tužka, karton
35,5 x 53,5 cm
Signature: sign. PD Feigl 1927
Starting price: | CZK 10 000 |
kresba tuší, karton
18 x 25,5 cm, 18 x 25,5 cm
Signature: sign. PD AH 32
1911-12
bronzová plastika
v. 21,5 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 25 000 |
akvarel, tuš, karton
55 x 44 cm
Signature: sign. PD Emil Filla 28
Starting price: | CZK 125 000 |
kol. r. 1925
uhel, běloba, karton
48 x 62 cm
Signature: sign. DU Emil Filla
Starting price: | CZK 90 000 |
akvarel, tuš, karton
43,5 x 35 cm
Signature: sign. PD Emil Filla 37.
Starting price: | CZK 45 000 |
olej, překližka
16 x 27 cm
Signature: sign. na rubu autorem D 11/2 1939
Starting price: | CZK 5 000 |
olej, lepenka
40 x 55 cm
Signature: sign. PD F. Duša
Starting price: | CZK 6 000 |
olej, plátno
38,5 x 41 cm
Signature: sign. PD Fišárek 47
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, lepenka
34,5 x 49,5 cm
Signature: sign. LD Hliněnský R. 43
1908
olej, plátno
59 x 44,5 cm
Signature: sign. LN Kars 08
Starting price: | CZK 98 000 |
olej, plátno
76 x 100 cm
Signature: sign. O. Kerhart 1929