1879–1934
54
135 %
13 000 CZK
1 300 000 CZK
olej, plátno
52 x 52 cm
Signature: sign. PN A. Justitz
Starting price: | CZK 320 000 |
olej, lepenka
21,5 x 32 cm
Signature: sign. PD A Justitz 930
Starting price: | CZK 240 000 |
malba tuší, akvarel, karton
49 x 38,5 cm
Signature: sign. PN A. Justitz 919
Starting price: | CZK 19 000 |
1921
tuš, karton
39 x 28 cm
Signature: sign. PD A. Justitz 1921
Starting price: | CZK 6 000 |
kresba perem, papír
22 x 14 cm
Signature: sign. LD Alfréd Justitz 1930
Starting price: | CZK 5 000 |
1921
akvarel, papír
27 x 20,5 cm
Signature: sign. PD A. Justitz 921
Starting price: | CZK 10 000 |
olej, plátno
50,5 x 65,5 cm
Signature: sign. PD A. Justitz 932
olej, plátno
34 x 47 cm
Signature: sign. vzadu A. Justitz
Starting price: | CZK 280 000 |
olej, plátno
35 x 50 cm
Signature: sign. PD A. Justitz 1931
Starting price: | CZK 290 000 |
malba tuší, papír
21 x 29,5 cm
Signature: sign. PD A. Justitz 1919
Starting price: | CZK 7 000 |
akvarel, karton
18 x 23,5 cm
Signature: sign. PD A. Justitz
Starting price: | CZK 14 000 |
olej, plátno
55 x 57 cm
Signature: sign. PD A. Justitz 929
Starting price: | CZK 650 000 |