1879–1934
54
135 %
13 000 CZK
1 300 000 CZK
malba tuší, papír
21 x 29,5 cm
Signature: sign. PD A. Justitz 1919
Starting price: | CZK 7 000 |
akvarel, karton
18 x 23,5 cm
Signature: sign. PD A. Justitz
Starting price: | CZK 14 000 |
olej, plátno
55 x 57 cm
Signature: sign. PD A. Justitz 929
Starting price: | CZK 650 000 |