1879–1934
54
135 %
13 000 CZK
1 300 000 CZK
olej, plátno
50,5 x 65,5 cm
Signature: sign. PD A. Justitz 932
Starting price: | CZK 320 000 |
olej, plátno
34 x 47 cm
Signature: sign. vzadu A. Justitz
Starting price: | CZK 280 000 |
olej, plátno
35 x 50 cm
Signature: sign. PD A. Justitz 1931
Starting price: | CZK 290 000 |