1879–1934
54
135 %
13 000 CZK
1 300 000 CZK
olej, lepenka
21,5 x 32 cm
Signature: sign. PD A Justitz 930
Starting price: | CZK 240 000 |
malba tuší, akvarel, karton
49 x 38,5 cm
Signature: sign. PN A. Justitz 919
Starting price: | CZK 19 000 |
olej, plátno
52 x 52 cm
Signature: sign. PN A. Justitz
Starting price: | CZK 320 000 |
1921
tuš, karton
39 x 28 cm
Signature: sign. PD A. Justitz 1921
Starting price: | CZK 6 000 |