1886–1977
akvarel
39 x 50 cm
Signatura: PD Willi Nowak
akvarel
39 x 50 cm
Signatura: PD Willi Nowak
20. léta 20. stol.
olej, plátno
82,5 x 56 cm
Signatura: PD Willi Nowak
barevná litografie
41 x 28 cm
Signatura: Willi Nowak
akvarel
27 x 35 cm
Signatura: W. Nowak
barevná litografie
30,5 x 24 cm
Signatura: Nowak
2 x barevná litografie
25,5 x 21 / 10,5 x 16 cm
Signatura: 2 x Willi Nowak
barevná litografie
22 x 16,5 cm
Signatura: Willi Nowak
barevná litografie
26 x 19 cm
Signatura: Willi Nowak
barevná litografie
11 x 16,5 cm
Signatura: Willi Nowak
kolem 1940
akvarel, karton
26 x 36 cm
Signatura: PD Willi Nowak
olej, plátno
69 x 87 cm
Signatura: PD Willy Nowak