1886–1977
olej, plátno
59 x 73 cm
Signatura: PD Willi Nowak
akvarel, karton
34 x 49 cm (výřez)
Signatura: PD Willi Nowak
akvarel, karton
34 x 49 cm (výřez)
Signatura: PD Willi Nowak
akvarel, karton
34 x 49 cm (výřez)
Signatura: PD Willi Nowak
akvarel, karton
34 x 49 cm (výřez)
Signatura: PD Willi Nowak
olej, plátno
60 x 79 cm
Signatura: PD Willi Nowak