1886–1977
131
134 %
550 000 Kč
v 23 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Willi Nowak
barevná litografie
v 26 ✕ š 21,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
v 28 ✕ š 39,5 cm